Общински съвет

  • 5. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ
    • 101. Пламен Николаев Чолаков
    • 102. Николай Иванов Овнаров
    • 103. Ангел Христов Змияров
    • 104. Надежда Иванова Долдурова
    • 105. Миглена Иванова Кошева
    • 106. Ангел Йорданов Николов
    • 107. Боян Спасов Генчев
    • 108. Лъчезар Йорданов Бонев
    • 109. Йордан Райчов Баренски
    • 110. Петър Ангелов Донков
    • 111. Николета Стоянова Георгиева
    • 112. Жанета Йорданова Стоилова
    • 113. Станислава Костадинова Стоичкова
    • 114. Снежана Димитрова Стойчева
    • 115. Иванка Николова Петковска-Ганджулова
    • 116. Георги Иванов Коцев
  • 8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Николай Милков Димов
    • 102. Анита Емилова Миликина
    • 103. Борислав Георгиев Хаджиниколов
    • 104. Крум Милков Наджаков
    • 105. Георги Милков Пергелов
    • 106. Иван Петров Захариев
  • 33. ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ
    • 101. Лидия Любенова Стоянова
    • 102. Георги Боянов Ненковски
    • 103. Станимир Лазаров Котларов
    • 104. Владимир Красимиров Апостолов
    • 105. Антоанета Стоянова Марчина
    • 106. Станислава Атанасова Стойчева
    • 107. Надежда Георгиева Бекярова
    • 108. Васил Владимиров Гаджов
    • 109. Гергана Иванова Котовска
    • 110. Силвия Димитрова Додова-Хаджийска
    • 111. Николай Иванов Кичуков
    • 112. Кристина Стойчева Анева
    • 113. Боряна Иванова Милчева
    • 114. Николай Иванов Кацаров
  • 34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 101. Цветко Ангелов Кутрин
    • 102. Ангел Николов Манджуков
    • 103. Даниела Кирилова Гаргова
    • 104. Радослав Данчов Арнаудов
    • 105. Васил Илиев Серафимов
    • 106. Биляна Славева Кръстанова
    • 107. Красимир Стефанов Карамишев
    • 108. Стоян Иванов Стоянов
    • 109. Иван Димитров Попгенов
    • 110. Георги Иванов Михайлов
  • 42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 101. Митко Митков Грозданов
    • 102. Вяра Христова Колчева
    • 103. Цветанка Ангелова Георгиева
    • 104. Христо Иванов Иванов
    • 105. Силвия Иванова Митрова-Кръстева
    • 106. Георги Стоилов Кадийски
    • 107. Емилия Георгиева Илчева-Ценова
    • 108. Георги Славеев Стойнов
    • 109. Стоян Спасов Зубев
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Йордан Кирилов Ангелов
    • 102. Васил Ангелов Беляков
    • 103. Яна Василева Касова
    • 104. Мария Димитрова Иванова
    • 105. Тодор Станиславов Стойнов
    • 106. Георги Ангелов Стоев
    • 107. Анелия Георгиева Томова
    • 108. Младен Кирилов Зарков
    • 109. Митко Георгиев Митев
    • 110. Владимир Стоянов Сотиров
    • 111. Мария Георгиева Наджакова
    • 112. Иван Йорданов Банчев
    • 113. Тинка Петрова Проданова
    • 114. Любка Любомирова Кацарова
    • 115. Николай Светозаров Николов
    • 116. Никола Здравецов Йорданов
    • 117. Силвия Йорданова Трендафилова
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Стойчо Георгиев Анчин
    • 102. Анелия Викторова Василева
    • 103. Александър Николаев Кръстев
    • 104. Пенка Василева Манова
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Юлиян Агоп Одажиян
    • 102. Владимир Николов Мирков
    • 103. Георги Стойчов Анчин
    • 104. Димитринка Станкова Николова
    • 105. Борис Трифонов Радославов
    • 106. Георги Борисов Илчев
    • 107. Биляна Цанкова Стоичкова
    • 108. Венцислав Георгиев Донков
    • 109. Петър Димитров Малковски
    • 110. Ангел Кирилов Янков
    • 111. Радослав Красимиров Дринков
    • 112. Николай Ангелов Петрачков
    • 113. Емил Кирилов Георгиев
    • 114. Петър Ангелов Петров
  • 56. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Емил Христов Даскалов
    • 102. Радостин Любенов Радев
    • 103. Христо Георгиев Гьошев
    • 104. Константин Георгиев Радев
    • 105. Румен Борисов Тодоров
    • 106. Ангел Николов Банчев
    • 107. Наталия Иванова Манова
    • 108. Юлиан Стоянов Георгиев
    • 109. Александър Василев Арангелов
    • 110. Мирослав Лъчезаров Николов
    • 111. Ангел Иванов Илчев
    • 112. Румен Красимиров Попов
    • 113. Валентина Георгиева Сотирова
    • 114. Тереза Наскова Петрова
  • 62. БДС „РАДИКАЛИ“
    • 101. Георги Любомиров Ачкаканов
    • 102. Вилиан Василев Стрински
    • 103. Емилия Иванова Доинска
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Красимир Ангелов Донов
    • 102. Виктор Тодоров Начев
    • 103. Атанас Николов Попов
    • 104. Радослав Борисов Костадинов
    • 105. Павел Николов Стоянов
    • 106. Анелия Георгиева Ласкова
    • 107. Петко Костадинов Кунчев

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 197-МИ / 29.02.2020

    относно: График за дежурства във връзка с искане на заверени преписи от цялата административна преписка по Решение № 194-МИ/ 18. 02. 2020 г. от Административен съд – София област, във връзка с уведомление за несъвместимост на общински съветници Пламен Николаев Чолаков и Боян Спасов Генчев от Иван Йорданов Банчев - Председател на Общински съвет - Костенец, относно отстраняването им и писмо на ЦИК за изготвяне на график за дежурствата на ОИК – Костенец за срок от 3 /три/ месеца.

  • № 196-МИ / 19.02.2020

    относно: Съставяне и утвърждаване на график на дежурства на членовете на ОИК- Костенец за периода от 17.02.2020г. до 25.02.2020г. на ОИК – Костенец.

  • № 195-МИ / 19.02.2020

    относно: Поправка на техническа грешка в изписването на името на общинския съветник Пламен Николаев Чолаков, допусната в протокол №42/18.02.2020г.

всички решения